Aktuality

Farma Janovka - prodej živých zvířat, prodej kvalitního vepřového a hovězího masa
Objednání hovězího masa na květen28.04.
2020

Objednání hovězího masa na květen

Ukončujeme zimní sezónu prodeje hovězího masa a nyní je poslední možnost objednat hovězí maso v 10 kg balíčcích a steakové maso vakuově balené. Tento měsíc za stejných cenových podmínek. Další možnost budete mít opět až v září. Neváhejte nás kontaktovat přes webové stránky, nebo telefon.
PF 202020.12.
2019

PF 2020

Než uděláme tečku za letošním rokem, chtěli bychom Vás informovat, že v lednu bude opět k odběru výborné hovězí masíčko z Anguse. A abychom Vám to ještě malinko zpříjemnili, vylosujeme z lednových objednávek výherce dobré lahvinky vína :o) A nyní dovolte, abychom Vám touto cestou také poděkovali za přízeň a spolupráci v roce 2019 a popřáli Vám krásné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce nadcházejícím.
Zobrazit více
Hovězí maso k odběru29.11.
2019

Hovězí maso k odběru

Jsme zpět po letní pauze a opět se rozjíždí půlroční období s Angusem. Momentálně je k dispozici už jen 6 balíčků a steakové maso, takže neváhejte, mizí závratnou rychlostí :o) Porážka bude na začátku příštího týdne a o dodání Vás budeme včas informovat. A pokud by na Vás nezbylo, nevěšte hlavu, na leden je plánovaná další porážka a už teď si můžete chutné masíčko objednat a zarezervovat.
Zobrazit více
Už jste někdy ochutnali pečené kuře?19.07.
2019

Už jste někdy ochutnali pečené kuře?

Asi není třeba nikomu představovat českou nedělní klasiku, pečené kuře. Ale už jste někdy ochutnali pečené kuře z farmy, které vyrostlo za několik měsíců (ne za 3 týdny), s volným výběhem a přirozenou potravou? Nyní máte konečně možnost zjistit, jak opravdu chutná kuřecí maso. Hutné, voňavé a s plnou masitou chutí. Aktuálně přijímáme objednávky na 50 kuřat s prodejní váhou kolem 2 kg, cena 150 Kč/kg. Kuřata budou k odběru chlazená s droby a to v průběhu měsíce srpna (o bližším termínu Vás budeme informovat). A kdo by měl zálusk na trochu větší pečínku, v září bude k dispozici 10 hus o váze kolem 5 kg. Cena opět 150 Kč/kg.
Zobrazit více
Čerstvý med z farmy Janovka11.07.
2019

Čerstvý med z farmy Janovka

Že není med jako med, už dnes asi každý ví. Obzvláště to čínské "cosi" má s medem společný jen název :o) Takže pokud chcete kvalitní med od našich malých včelích pracovnic z lučního kvítí z okolí farmy Janovka, máme pro vás připravenu čerstvou várku cca 50 - 60 litrů. Cena kilové sklenice medu 140 Kč. V případě zájmu nás kontaktujte na čísle 724 774 574 nebo e-mailem na info@farmajanovka.cz.
Dostupnost hovězího masa17.06.
2019

Dostupnost hovězího masa

Na základě důkladného uvážení jsme se rozhodli provést další porážku býků až na podzim tohoto roku. Vlivem vysokých teplot by se vám mohlo maso při převozu domů znehodnotit a to by byla věčná škoda. Proto bude další hovězí maso z mladých býků Aberdeen-Angus dostupné až v říjnu 2019. Děkujeme za pochopení a samozřejmě si na podzimní termín porážky můžete udělat již teď předobjednávku.
Je čas. Je čas na grilovačku.02.05.
2019

Je čas. Je čas na grilovačku.

Nepropásněte příležitost koupit si čerstvé a kvalitní hovězí z Anguse na první jarní grilovačku. Výdej masa bude už za pár dní, konkrétně 18. května. A příliš neváhejte, protože půlka býka už je pryč. K dispozici je aktuálně ještě deset směsných balíčků a steakové maso.
Zobrazit více
„Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu.“22.02.
2019

„Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu.“

Irský dramatik George Bernard Shaw kdysi pronesl: „Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu.“ Jako každý citát, i tento, musíme brát trochu s nadsázkou. Ale něco na tom přeci jen bude. Svátek lásky, Valentýn, je pryč a zase na něj pravděpodobně nevzpomeneme, jak je rok dlouhý. A teď ruku na srdce, jak často si říkáte, že byste si dali šťavnatý steak se sklenkou dobrého vína? :o)

Na přelomu února a března bude k odběru steakové maso z našeho chovu mladých býků Aberdeen-Angus a "pro velké jedlíky" bude k odběru JUT (jatečně upravené tělo) ve čtvrtích.
Zobrazit více
Kvalitní steakové maso09.01.
2019

Kvalitní steakové maso

Steakové maso z mladých býků plemene Aberdeen-Angus patří mezi nejchutnější steaková masa pro svou specifickou chuť, výrazné mramorování, křehkost a šťavnatost. Steakové maso bude k odběru na přelomu ledna a února. S objednávkami příliš neváhejte, nabídka je omezená.
Zobrazit více
PF 201920.12.
2018

PF 2019

Děkujeme všem zákazníkům i obchodním partnerům za projevenou důvěru a spolupráci v roce 2018. Přejeme Vám krásné a poklidné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do roku 2019.
Pozvěte do svých domovů kus Francie20.11.
2018

Pozvěte do svých domovů kus Francie

Podzim se pomalu přiklání k vládě paní zimy a to je čas kdy se roztopí krby a brzká tma pobízí k četbě knihy a vaření voňavých čajů. Je to čas vonných svíček a koupelí plných pěny. Udělejte si radost a uvařte si kohoutka na víně, Coq Au Vin, pusťte si krásné francouzské chansony a pozvěte do svých domovů kus Francie. Dobrou chuť.
Kohouta je možné zakoupit živého nebo chlazeného s droby.
Zobrazit více
Kůzlečí týden16.10.
2018

Kůzlečí týden

Využijte naší akční nabídky a poznejte znovuobjevenou pochoutku - kůzlečí maso. Nabídka je časově omezená pouze na 1 týden, tak neváhejte.
Zobrazit více
Farma Janovka na Zemi živitelce23.08.
2018

Farma Janovka na Zemi živitelce

Během dnešního a zítřejšího dne Farma Janovka představí na Zemi živitelce 2018 svůj chov burských koz. Po výstavě budou k dispozici na prodej plemennní kozlíci i kozenky linie Burel - cena dle bonitace. Dále budou k dispozici neplemenní kozlící a kozenky, jak živí, tak chlazení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Zobrazit více
Čuníci z farmy27.06.
2018

Čuníci z farmy

Nabízíme k odběru kvalitní vepřové maso z naší farmy. Čuníci jsou na naší farmě narození a krmení bez přídavků krmných směsí, sóji, apod. Odebrat lze jak samostatné půlky, tak i celé čuníky. Čuníci váží cca 110 kg, cena za kg je krásných 59 Kč a dodávka proběhne v první polovině července (datum upřesníme). A abyste to měli se vším všudy, nabízíme také možnost rozporcování na jednotlivé druhy mas. Objednávat můžete telefonicky, e-mailem nebo přímo na našem webu.
Zobrazit více
Předobjednávky na svatomartinské husy25.06.
2018

Předobjednávky na svatomartinské husy

Do svatého Martina je ještě celkem daleko, to je pravda, ale kdo je připraven, není překvapen. Proto už nyní přijímáme předobjednávky na svatomartinské husy. Husičky jsou z naší farmy, s volným výběhem a dobře živené.

K odběru bude cca 80 ks chlazených hus s droby o váze 4 - 5 kg. Cena 150 Kč/kg. Neváhejte příliš dlouho, husičky mizí rok od roku stále rychleji.
Zobrazit více
Hovězí a vepřové z farmy, to má šťávu05.01.
2018

Hovězí a vepřové z farmy, to má šťávu

Jak jsme již avizovali dříve, v polovině ledna bude k odběru další kvalitní maso z našich mladých býků Aberdeen-Angus a také celé vepřové půlky (možno rozporcovat). Opravdu nás těší Váš zájem o kvalitní maso z farmy a díky tomu je téměř celý objem lednové porážky rozobjednaný. V tuto chvíli jsou k dispozici ještě poslední dvě půlky prasátka a nějaké hovězí, tak příliš neváhejte :o)

A pokud se na Vás nedostane nyní, nemusíte věšet hlavu, už teď nám můžete posílat své přeobjednávky na porážku v březnu.
Zobrazit více
Prodej hovězího a vepřového masa28.11.
2017

Prodej hovězího a vepřového masa

Zahajujeme prodej kvalitního hovězího masa. Nejbližší termín odběru masa je 2. - 3. prosince 2017, dále pak leden a březen 2018. Objednávky můžete zasílat již nyní. V lednu 2018 také rozšíříme nabídku o prodej vepřových půlek. Zakoupené vepřové můžeme vykostit a rozbourat na jednotlivé druhy mas.

Zobrazit více
Aberdeen-Angus01.11.
2017

Aberdeen-Angus

Nabízíme kvalitní maso našich mladých býků plemene Aberdeen-Angus, poražené a bourané na rodinných jatkách. Maso je řádně odvěšené, stařené 7 dní, chlazené nebo vakuované. Začínáme bourat v listopadu. Přijímáme předobjednávky.
Zobrazit více
Spuštění nové webové prezentace08.06.
2017

Spuštění nové webové prezentace

K dnešnímu dni jsme spustili novou verzi webové prezentace Farma Janovka. Doufáme, že se Vám bude líbit a naleznete zde veškeré informace.

Přihlášení k odběru novinek

mailbox;Vaše e-mailová adresa;;8;128
Farma Janovka - prodej živých zvířat, prodej kvalitního vepřového a hovězího masa
Farma Janovka - prodej živých zvířat, prodej kvalitního vepřového a hovězího masa