Aktuality

Farma Janovka - prodej živých zvířat, prodej kvalitního vepřového a hovězího masa
Pozvěte do svých domovů kus Francie20.11.
2018

Pozvěte do svých domovů kus Francie

Podzim se pomalu přiklání k vládě paní zimy a to je čas kdy se roztopí krby a brzká tma pobízí k četbě knihy a vaření voňavých čajů. Je to čas vonných svíček a koupelí plných pěny. Udělejte si radost a uvařte si kohoutka na víně, Coq Au Vin, pusťte si krásné francouzské chansony a pozvěte do svých domovů kus Francie. Dobrou chuť.
Kohouta je možné zakoupit živého nebo chlazeného s droby.
Zobrazit více
Kůzlečí týden16.10.
2018

Kůzlečí týden

Využijte naší akční nabídky a poznejte znovuobjevenou pochoutku - kůzlečí maso. Nabídka je časově omezená pouze na 1 týden, tak neváhejte.
Zobrazit více
Farma Janovka na Zemi živitelce23.08.
2018

Farma Janovka na Zemi živitelce

Během dnešního a zítřejšího dne Farma Janovka představí na Zemi živitelce 2018 svůj chov burských koz. Po výstavě budou k dispozici na prodej plemennní kozlíci i kozenky linie Burel - cena dle bonitace. Dále budou k dispozici neplemenní kozlící a kozenky, jak živí, tak chlazení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Zobrazit více
Čuníci z farmy27.06.
2018

Čuníci z farmy

Nabízíme k odběru kvalitní vepřové maso z naší farmy. Čuníci jsou na naší farmě narození a krmení bez přídavků krmných směsí, sóji, apod. Odebrat lze jak samostatné půlky, tak i celé čuníky. Čuníci váží cca 110 kg, cena za kg je krásných 59 Kč a dodávka proběhne v první polovině července (datum upřesníme). A abyste to měli se vším všudy, nabízíme také možnost rozporcování na jednotlivé druhy mas. Objednávat můžete telefonicky, e-mailem nebo přímo na našem webu.
Zobrazit více
Předobjednávky na svatomartinské husy25.06.
2018

Předobjednávky na svatomartinské husy

Do svatého Martina je ještě celkem daleko, to je pravda, ale kdo je připraven, není překvapen. Proto už nyní přijímáme předobjednávky na svatomartinské husy. Husičky jsou z naší farmy, s volným výběhem a dobře živené.

K odběru bude cca 80 ks chlazených hus s droby o váze 4 - 5 kg. Cena 150 Kč/kg. Neváhejte příliš dlouho, husičky mizí rok od roku stále rychleji.
Zobrazit více
Hovězí a vepřové z farmy, to má šťávu05.01.
2018

Hovězí a vepřové z farmy, to má šťávu

Jak jsme již avizovali dříve, v polovině ledna bude k odběru další kvalitní maso z našich mladých býků Aberdeen-Angus a také celé vepřové půlky (možno rozporcovat). Opravdu nás těší Váš zájem o kvalitní maso z farmy a díky tomu je téměř celý objem lednové porážky rozobjednaný. V tuto chvíli jsou k dispozici ještě poslední dvě půlky prasátka a nějaké hovězí, tak příliš neváhejte :o)

A pokud se na Vás nedostane nyní, nemusíte věšet hlavu, už teď nám můžete posílat své přeobjednávky na porážku v březnu.
Zobrazit více
Prodej hovězího a vepřového masa28.11.
2017

Prodej hovězího a vepřového masa

Zahajujeme prodej kvalitního hovězího masa. Nejbližší termín odběru masa je 2. - 3. prosince 2017, dále pak leden a březen 2018. Objednávky můžete zasílat již nyní. V lednu 2018 také rozšíříme nabídku o prodej vepřových půlek. Zakoupené vepřové můžeme vykostit a rozbourat na jednotlivé druhy mas.

Zobrazit více
Aberdeen-Angus01.11.
2017

Aberdeen-Angus

Nabízíme kvalitní maso našich mladých býků plemene Aberdeen-Angus, poražené a bourané na rodinných jatkách. Maso je řádně odvěšené, stařené 7 dní, chlazené nebo vakuované. Začínáme bourat v listopadu. Přijímáme předobjednávky.
Zobrazit více
Spuštění nové webové prezentace08.06.
2017

Spuštění nové webové prezentace

K dnešnímu dni jsme spustili novou verzi webové prezentace Farma Janovka. Doufáme, že se Vám bude líbit a naleznete zde veškeré informace.

Přihlášení k odběru novinek

mailbox;Vaše e-mailová adresa;;8;128
Farma Janovka - prodej živých zvířat, prodej kvalitního vepřového a hovězího masa
Farma Janovka - prodej živých zvířat, prodej kvalitního vepřového a hovězího masa